KD Player Walkman Avila Samsung

KD Player Walkman Avila Samsung 0.9.6

Doskonały odtwarzacz MP3 na Java z ulepszoną grafiką

Zalety

  • Atrakcyjna grafika
  • Korektor barwy dźwięku
  • Obsługa i tworzenie list odtwarzania
  • Wyświetlanie okładek płyt

Wady

  • Ręczna aktualizacja biblioteki muzycznej

Doskonały
9

KD Player Walkman Avila Samsung to popularny KD Player ze zmienioną szatą graficzną. Nowe tło i atrakcyjne ikony sprawiają, że program prezentuje się o niebo lepiej. Jeśli szukasz dobrego odtwarzacza o atrakcyjnym wyglądzie, pobierz darmowy KD Player Walkman Avila Samsung.

KD Player posiada standardowo dość brzydką grafikę. Szkoda, bo to jedyna wada tego doskonałego programu do odtwarzania plików w formacie MP3 i WAV. Dobrym rozwiązaniem jest instalacja KD Player Walkman Avila Samsung. To ten sam program lecz ze zmienioną grafiką. Dodano ciemną tapetę z pomarańczowym motywem graficznym oraz nowe ikony.

Darmowy KD Player Walkman Avila Samsung
posiada te same funkcje co KD Player. Wyświetla okładki płyt, umożliwia losowe odtwarzanie piosenek oraz układanie list odtwarzania. Dostępny jest korektor do regulacji barwy oraz atrakcyjne wizualizacje. Odtwarzacz odczytuje tagi ID3, zawierające informacje o utworze.

Dzięki KD Player KD Player Walkman Avila Samsung nie musisz się już wstydzić wyglądu swojego odtwarzacza plików MP3. Wreszcie funkcjonalność idzie w parze z przyzwoitym wyglądem aplikacji. Jeśli szukasz dobrego i ładnego odtwarzacza MP3 dla telefonów z Java, pobierz darmowy KD Player Walkman Avila Samsung.

KD Player Walkman Avila Samsung

Download

KD Player Walkman Avila Samsung 0.9.6

Opinie użytkowników o KD Player Walkman Avila Samsung